Diana Krečmarová

 

Reality mě prostě baví a když mě něco baví, dávám tomu všechno. 

Jsem člověk jako vy

Proto mě moji klienti mohou oslovovat jednoduše křestním jménem. Jakmile začneme spolupracovat, stáváme se jeden tým. Tým, ve kterém vládne důvěra, lidskost a empatie. Jde mi o to najít tu nejvhodnější cestu k vašemu cíli, ať už se jedná o prodej bytu nebo hledání nového bydlení.

Jsem Nymburačka

Jako malá holka jsem skákala po panelech nedostavěného sídliště Jankovice, proháněla se celé dny na kole všude, kde se dalo a tak si troufám tvrdit, že Nymburk a jeho širší okolí znám perfektně. 

 Pojďme do toho společně

Každá zakázka je pro mě individuální, neřeším ve svém portofoliu počet nemovitostí, ale kvalitu svých služeb. Snažím se vyjít svým klientům vstříct a najít pro ně vždy optimální řešení. Pokud chcete svůj nákup, prodej nebo pronájem probrat s nezávislým realitním makléřem, napište mi e-mail, zanechte zprávu přes kontaktní formulář nebo mi klidně zavolejte.

 

Každá nová zakázka je pro mě výzvou, každý uzavřený obchod je pro mě jako proběhnutí cílovou páskou  a  písemná reference od spokojeného klienta je pro mě medailí! Reference naleznete na těchto stránkách ZDE a na Facebooku.

Makléřka Diana

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí