Výběr z referencí mých klientů:

"Paní makléřku Dianu Krečmarovou mohu doporučit. Vždy jsem o nemovitosti dostal přesné a kompletní informace. Velice dobře zná trh v Nymburce i okolí a při případném nákupu či prodeji nemovitosti v této lokalitě se na ní budu rád obracet."

Ivo Švarc

 

"Paní Diana Krečmarová dělá svoji práci na profesionální úrovni. Byla s ní velice dobrá spolupráce, vše nám vysvětlila, byla velice ochotná a vstřícná. Určitě bych jí doporučila"

Marcela Hofmanová

 

"Máme velice dobrou zkušenost s paní Dianou Krečmarovou, je velice ochotná, trpělivá a vstřícná, vše dobře vysvětlí, poradí. Všem můžeme doporučit."

Roman Janda

 

"Rád bych touto cestou poděkoval paní Dianě Krečmarové za profesionální přístup ke své práci ve prospěch spokojenosti klienta. Milá a ochotná žena s kterou je příjemné uzavřít obchod, jedna z velmi málo takových lidí".

stocek italauto

 

"Profesionální, ale zároveň lidský přístup. Mohu jen doporučit"

M.Baytalon

 

"Ráda bych poděkovala Dianě Krečmarové s kterou jsem měla čest při koupi bytu..Tuto realitní makléřku můžu jen doporučit za její profesionální přístup a opravdu je to jedna, co ví, jak se dělá tahle práce. Děkuji za spolupráci a dobré bydlení :-) "

Andrea Bartošová