• Realitní makléřka

    pro Nymburk a okolí

  • Profesionál

    ve Vašich službách

     

Potřebujete rychlou radu?
Spojte se se mnou.

Jak koupit stavební pozemek

Co všechno byste měli o pozemku vědět, než přistoupíte k jeho koupi?

Celý článek

Jak a v čem bydlíme? A proč?

Jako realitní makléř musím mít přehled o tom, kdo a jak žije. Bydlíme více v bytech, nebo v domech? Čísla vás možná překvapí…

Celý článek

Hypotéku už nedostanete

Tohle slýchá a bude slýchat čím dál více lidí. Je to špatně, nebo je to dobře? Jaká jsou ta nová pravidla? A jak to ovlivní ceny nemovitostí?

Celý článek

Diana Krečmarová

Jsem realitní makléřka 

V realitním světě se pohybuji 5. rokem. V obchodě a službách pracuji od střední školy. Realitní činnost je mou zábavou, protože je absolutně nepředvídatelná, plná akce, zkrátka všeho jen ne stereotypu, který nemám opravdu ve svém životě ráda. Jsem akční člověk a když mě něco baví, dám tomu všechno. 

Jsem člověk jako vy.

Proto mě moji klienti mohou oslovovat jednoduše křestním jménem. Za každým prodejem, nákupem, pronájmem nemovitosti je vždy především člověk a je naprosto jedno, zda se jedná o již stávajícího, či budoucího majitele nebo nájemníka. Pokud se dohodneme na spolupráci, stáváme se týmem, ve kterém je základem lidskost a empatie. Já osobně považuji v obchodě za naprosto klíčovou důvěru a proto se s vámi dělím i o kousek svého soukromí. Vždyť i vy, moji klienti mě pouštíte do svých životů a domovů. Považuji za naprosto přirozené, že chcete vědět kdo jsem a proto jsem vytvořila své osobní stránky, které jak doufám, budou pro vás přínosem nejen z výše popsaného důvodu.

Jsem Nymburačka.

Jako malá holka jsem skákala po panelech nedostavěného sídliště Jankovice, proháněla se celé dny na kole všude, kde se dalo a tak si troufám tvrdit, že Nymburk znám perfektně. Vím, na koho se na jakém úřadě obrátit pro řešení jakékoliv kroku spojeného s prodejem či koupí nemovitosti. Zároveň to, že zde žiji, mi umožňuje vybírat ty pravé nájemníky do pronájmů, protože se z drtivé většiny známe a pokud ne osobně, určitě od vidění. Díky tomu se mi daří pronajímat byty skutečně prověřeným a spolehlivým nájemníkům. 

Jsem maminka.

Vždycky a za všech okolností. Mám dvě děti a to je můj hlavní osobní zájem. 

Jsem stále v pohybu

 Pracuji hlavně z domova anebo běhám někde v terénu. Pokud chcete svůj nákup, prodej či pronájem nemovitosti probrat se mnou, nejdříve mě prosím kontaktujte prostřednictvím KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE, který naleznete hned vedle tohoto článku v pravé části obrazovky vašeho monitoru, nebo telefonicky na čísle 775 716 255 či mailem diana@maklerka-nymburk.cz. Dohodneme si osobní setkání u dobrého čaje či kávy, vše v klidu probereme a určitě společně tu správnou cestu k vašemu/ našemu cíli najdeme.

Závěrem jen zkráceně:

Neslibuji.

Stále se učím.

Nepatřím k většině (když dva dělají totéž, nemusí to být totéž).

Nevodím fiktivní zájemce.

Neschovávám hlavu do písku před problémy, vždy je aktivně řeším.

Každá zakázka je individuální, neřeším kvantitu nemovitostí ve svém portfoliu, ale kvalitu svých služeb (pokud mám 2-3 zakázky, mám více času se jim věnovat s maximální péčí).

Štvou mě makléři/ makléřky a realitky, které se ke klientům nechovají poctivě a tím vrhají stíny i na mojí práci.

Každá nová zakázka je pro mě výzvou, každý uzavřený obchod je pro mě jako proběhnutí cílovou páskou  a  písemná reference od spokojeného klienta je pro mě medailí! Mimochodem některé reference naleznete na těchto stránkách ZDE a na Facebooku.

Výběr  makléře je na vás! Pokud chcete profesně poznat mě, pak se těším na setkání (nezapomeňte si se mnou domluvit termín schůzky) a pokud jste vybral/ vybrala někoho jiného přeji, ať vše proběhne hladce a k vaší spokojenosti. 

Vaše makléřka Diana

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.